vyhledat
Facebook

Iva Bártová

V oboru od 2020

Akademické vzdělání:

Gymnázium, České Budějovice, Česká 64

Profesní vzdělání:

  • 2020 – Odborná zkouška dle zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru jiném než na bydlení (s opakovaným povinným každoročním následným vzděláváním)
  • 2022 - Odborná zkouška dle zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru na bydlení (s opakovaným povinným každoročním následným vzděláváním)
  • 2023 - Certifikace Partners a složení zkoušek odborné způsobilosti u ČNB
  • 2024 - kurzu k získání odborných znalostí a dovedností ve smyslu § 55 odst. 2 zákona č. 170/2018 Sb., o distribuci pojištění a zajištění, ve znění pozdějších předpisů k činnosti nabízení možnosti stát se pojištěným podle § 4 výše uvedeného zákona
  • 2024 - Odborná zkouška dle Zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu; Investiční poradce se specializací pro kolektivní investování IP-KI (s opakovaným povinným každoročním následným vzděláváním)
  • 2024 - Odborná zkouška dle Zákona č. 427/2011 Sb., o doplňkovém penzijním spoření (s opakovaným povinným následným vzděláváním)

Proč pracuji ve financích:

Za smysl života považuji plnění svých cílů a snů, a proto je mému srdci tak blízké finanční poradenství. Vytvořením finančního plánu získáme s klienty přesnou strategii, co udělat proto, abychom dosáhli toho, o čem sníme a mířili přesně tam, kam chceme dojít.
Jsem součástí finančně poradenské kanceláře, která stojí na těch nejčistších hodnotách. S pokorou, pílí a profesionální prací s klienty budujeme bohatství, a to společně chráníme

Motto:

"Člověk není bohatý tím, co vydělá, ale tím, co neutratí."

 

 Certifikáty a osvědčení

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout